Jestem dumnym członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Twórców Mydła i Kosmetyków

Member of the European Directory of Soap and Cosmetics Makers

poniedziałek, 23 maja 2011

Nagrody trafią do.....

Konkurs na polską nazwę mydła "rebatched" się skończył - czas na wyniki, oto one: najbardziej spodobała mi się  nazwa "Mydełko przetopek" przesłana przez Martunia oraz "Mydło autorskie", które wymyśliła Czarodzielnica. Serdecznie gratuluję! Bardzo proszę o Wasze adresy, na które będę mogła wysłać "mydlany zestaw-prześlijcie je, proszę, na adres Lawendowej Farmy: sklep@lawendowafarma.pl. Napiszcie również, czy wolicie zestaw lawendowy, czy nagietkowy. Mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie robiło swoje własne mydło, bo to bardzo kreatywne i "uzależniające" zajęcie. Chcę również symbolicznie swoimi mydełkami nagrodzić Kotę, za założenie bloga oraz dużą ilość zgłoszonych propozycji (poproszę o adres) oraz Izę z Facebooka za "mydlaną repetycję" (również proszę o adres). Wszystkim bardzo dziękuję!

7 komentarzy:

 1. Cieszę się ogromnie :D mój e-mail też już poszedł

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajnie:)
  No to teraz będę musiała ładnie bloga prowadzić;)
  E-mail idzie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Mydełko przetopek - no rewelacja:))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Ewo, dziękuję bardzo (po raz kolejny) za wyróżnienie. Melduję posłusznie, że właśnie dotarła paczuszka i efekt taki, że całe biuro pachnie lawendą :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani Ewo - zapomniałam dać znać, że przesyłka dotarła w dobrym stanie. Dzisiaj zebrałam się do pierwszej tury mydełek - jeśli wyjdzie mi z tego coś to chętnie zdam raport :)
  Mam pytanie - czy będzie się nadawał garnek do gotowania mleka z podwójnym dnem, co się wodę wlewa pomiędzy? Drugie pytanie - ile czasu może trwać topienie makaronu mydlanego? Przyznam się, dzisiaj byłam niecierpliwa, nie wiem czy dałam mu się stopić maksymalnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super strona. Chciałabym umieć tworzyć mydełka własnej roboty, na razie pozostaję przy tworzeniu biżuterii, ale to nie to samo. Czy robienie mydła od podstaw jest bardzo trudne? Ile czasu to zajmuje?
  Pozdrawiam
  Sol
  http://turystycznyprzewodnik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń