Jestem dumnym członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Twórców Mydła i Kosmetyków

Member of the European Directory of Soap and Cosmetics Makers

wtorek, 15 listopada 2011

Nagrody trafią do...

Przysypały mnie zamówienia w sklepiku (dobrze, że nie śnieg) i stąd drobne opóźnienie w rozstrzygnięciu konkursu na "szklane obrazki", za które serdecznie przepraszam .Oczywiście, że zabawa nazywała się "sekrety", cieszę się, że dzięki konkursowi moja pamięć została odkurzona-dziękuję! Bardzo dziękuję wszystkim za udział w konkursie, mam nadzieję, że dla Was również była to przyjemna zabawa. A teraz zwycięzcy:
1. Tuome - za trzy inspirujące pomysły, przy których się rozmarzyłam,

2. Bzeltynka- za świecę, która bardzo przypadła mi do gustu-również uwielbiam cytrusowe zapachy

Bardzo proszę Tuome o podanie adresu (adres Bzeltynki mam), abym mogła wysłać nagrodę, gratulacje!
A swoją drogą, zachęcam wszystkich do propagowania "zdrowych" świec z wosku sojowego, które nie "kopcą", wytwarzają o 90% mniej sadzy i nie zawierają pochodnych ropy naftowej. To naprawdę CZYSTA przyjemność, w Polsce jeszcze mało znana, ale to się na pewno zmieni. Jeśli chcielibyście robić świece sojowe według własnego projektu (doskonały pomysł na prezent, gorąco polecam), ale nie możecie kupić wosku sojowego, knotów itd., piszcie na adres sklepiku: sklep@lawendowafarma.pl, a ja postaram się pomóc, serdecznie wszystkich zapraszam!

2 komentarze:

  1. ale super :D bardzo dziękuję :D zawsze chciałam wypróbować świeczkę, która może służyć też do masażu :) pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojejku ^^ dziękuję i cieszę się, że moje pomysły się spodobały ^^ adres już wysyłam (na maila sklepiku)
    Pozdrawiam ^^

    OdpowiedzUsuń