Jestem dumnym członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Twórców Mydła i Kosmetyków

Member of the European Directory of Soap and Cosmetics Makers

środa, 11 lipca 2012

Zwycięzcy konkursu

Po raz kolejny się nie zawiodłam- Wasza kreatywność nie zna granic! Z dużą przyjemnością i często uśmiechem czytałam Wasze propozycje. Uśmiałam się z propozycji Katarzyny, która zaproponowała nazwę "Antybzykadło", myślę że to dobra nazwa dla balsamu antykoncepcyjnego, no cóż, pomyślę, ale chyba trudno będzie stworzyć receptę; w każdym bądź razie mój mąż ufundował za tę nazwę gliniany kubek, który powędruje do Katarzyny! Z ilości propozycji wynika, że komary nieźle zalazły nam za skórę, ja ich również nie znoszę , najbardziej za to, że uniemożliwiają miłe spędzanie wieczorów na powietrzu, a tylko wtedy mam wolne chwile. Mam nadzieję, że przyrządzony na bazie ziół twardy balsam, chociaż trochę pomoże ograniczyć tę "komarzą zarazę", w każdym razie mięta i kocimiętka już się suszą, a tymianek i rozmaryn już są gotowe. A oto nagrodzone przeze mnie propozycje:

1. NAKOMAREK- autorka A.
2. WYKOMARZAJ!- autorka Moireach

Bardzo wszystkim dziękuję za udział w konkursie, mam nadzieję, że lubicie jego formę, bo ja już myślę o następnym! Zwyciężczynie proszę o przesłanie adresów na: sklep@lawendowafarma.pl , abym mogła wysłać nagrodę. Serdecznie pozdrawiam!

8 komentarzy:

 1. Gratuluje zwycięzcom. Kochana balsam z koniczyny jest rewelacyjny. Syn o wiele mniej drapie trądzikowe stwory. Dziękuje jeszcze raz .BeA

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Ewo cieszę się ogromniaście!!! :)
  przysięgam, że się nie spodziewałam. i dziękuję najpiękniej jak potrafię :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo, ale to bardzo się cieszę z wygranej, której nie spodziewałam się tak bardzo, że zupełnie zapomniałam o swoim udziale w konkursie ;) Dziękuję bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za milutką przesyłkę, która czekała na mnie po powrocie z urlopu. Kubeczek śliczniutki - bardzo się przyda - idealnie pasuje do wyremontowanej wakacyjnie kuchni!

  OdpowiedzUsuń